Współpraca

Interesujesz się językami obcymi? Mówisz w jakimś języku? Masz lekkie pióro i chcesz pomóc innym osobom w nauce języka? Nie czekaj, dołącz do ekipy Repeto!

Repeto jest platformą do nauki języków obcych. Naszą misją jest pomoc Polakom w sprawnej nauce języka poprzez publikowanie interesujących materiałów językowych na naszej stronie internetowej. Aktualnie publikuję wszystkie materiały w pojedynkę, co powoduje że pojawiają się one na stronie bardzo wolno. Chciałem więc zachęcić do współpracy szersze grono osób, pasjonatów nauki języków obcych, tak aby projekt ten szybciej się rozwijał :)

Współpraca polegałaby na tym, że zainteresowane osoby publikowałyby na blogu różne wpisy dotyczące nauki języków obcych. Mogą to być listy słówek i zwrotów danego języka, informacje o gramatyce, porady jak skutecznie uczyć się języka, itp. Jedynym wymogiem jest wysoka jakość publikowanych materiałów i ich przydatność przy nauce języka. Współpraca w zależności od sytuacji, może być bardziej lub mniej luźna. Nie ma żadnych wymogów i grafika, każdy publikuje bez żadnych zobowiązań, kiedy ma na to ochotę.

Niestety nie mogę na dzień dzisiejszy zaproponować żadnych nadzwyczajnych warunków finansowych. Repeto generuje aktualnie same koszty :( Mam jednak ograniczony budżet i będę w stanie zapłacić za każdy opublikowany tekst 30 złotych. Zdaję sobie sprawę, że to mało, ale jak wspomiałem, aktualnie to wszystko co mogę zaproponować. Niewykluczone, że w późniejszym okresie warunki współpracy ulegną poprawie.

Jeśli jesteś zainteresowany/a tą współpracą, wyślij mi maila korzystając z formularza kontaktowego, a ja prześlę dalsze szczegóły. Dzięki z góry za każde zgłoszenie.

Pozdrawiam, Paweł